Ödeme ve Teslimat

1- Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

1 – Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2 – Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; 58 Beşler Gıda Akaryakıt İnş Taah. Tic. Ltd. Şti. 3 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

3 – Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Sivas merkezli şirketimizden ürünler Sivas merkez ve Zara ilçemizde toplam 23 şubemizden size en yakın lokasyondan transfer edilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra gün içinde teslim edilecektir.

 Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

5 – Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

 Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınızda servis yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız servis yetkilisine tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra servis yetkilisi görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0554 748 29 48 numaralı hatta whatsapp yoluyla gönderin ve durumu info@beslersanalmarket.com.tr mail adresine bildiriniz.

X